Atsauksmes

"ASTRAL darbu varam raksturot kā ļoti profesionālu, rūpīgu, taktisku un tai pat laikā ļoti cilvēcīgu" 

Vita Rendeniece

SIA "VITA Mārkets" valdes locekle

"Uzņēmums mums ir ilggadējs un uzticams partneris personāla atlases pakalpojuma sniegšanā, tādēļ rekomendēju ASTRAL kā sadarbības partneri arī citām organizācijām."

Ināra Bite

A/S "Latvenergo" personāla speciāliste

"Atzinīgi novērtējam konsultantu profesionalitāti, operativitāti un spēju iedziļināties mūsu prasībās. Sadarbības laikā uzņēmums sevi parādīja kā drošu partneri, kas veic uzticētos darbus augstā kvalitātē un norunātajos termiņos."

Aušra Kerziene

UAB "SDG GRUPE" personāla vadītāja

"Mūsu sadarbība bija veiksmīga, ātra un bez problēmām. Komunikācija ar konsultantiem bija profesionāla un augstā līmenī."

Olga Linde

SIA "DanBalt International" bij. valdes locekle

"Profesionāla, zinoša komanda, atbalstoša komunikācija un pozitīvs rezultāts! Ceru uz sadarbību arī nākotnē."

Aivars Goldmanis

SIA "ROHE LATVIJĀ" uzņēmuma vadītājs

"Augsti novērtēju komunikāciju un iedziļināšanos vakances vajadzībā jau no projekta uzsākšanas. Bija sajūta, ka tieku uzklausīts, lai atrastu īsto kandidātu, kas veiksmīgi tika arī izdarīts. "

Vaiva Makšteliene

UAB "LEMONA" personāla vadītāja

"ASTRAL Executive Search ir mūsu uzticamais partneris personāla atlases pakalpojuma sniegšanā. Konsultanti izpilda savas saistības, strādā metodiski un konsekventi."

Augstākā līmeņa atlases process ir sarežģīts. Par laimi, ASTRAL ir šeit, lai jums palīdzētu aizpildīt vissvarīgākās lomas uzņēmumā ar augsti advancētiem kandidātiem, kas izcili ieguļas uzņēmuma kolektīvā un izprot industrijas specifiku.