IRC Global Executive Search Partners

ASTRAL Executive Search ir starptautiskas organizācijas IRC Global Executive Search Partners alianses biedri, kurā apvienojušies 350 augstākā līmeņa vadības atlases konsultanti no vairāk nekā 45 pasaules valstīm un 90 pilsētu birojiem.

IRC Global Executive Search Partners ir starptautiska augstākā līmeņa personāla atlases kompāniju alianse, kur ir apvienojušies uzņēmumi, lai nodrošinātu augstākā līmeņa personāla atlases pakalpjumus visā pasaulē. Alianse sastāv no īpašnieku vadītiem uzņēmumiem, kur katram projektam tiek pievērsta personīga attieksme, ievēroti stingri standarti, procesi un sistemātiska uzņēmējdarbības prakse, lai nodrošinātu iespējami labāko kvalitāti vadītāju atlases un novērtēšanas procesam visā pasaulē!

IRC Global Executive Search Partners mērķis ir harmonizēt starptautisko atlases procesu, lai varētu sniegt augstas kvalitātes vadītāju atlasi. Ar birojiem vairāk nekā 90 valstīs, mūsu profesionāļiem ir zināšanas ik vienā nozarē un jomā. 

IRC GLOBAL EXECUTIVE SEARCH PARTNERS PRIEKŠROCĪBA

IRC Global Executive Search Partners alianse apivieno divas tik ļoti svarīgās pasaules - globāli savienoti un lokāli darbojošies [globally connected and locally committed]. Mēs aicinām Jūs uzzināt vairāk par mums un kā šo IRC priekšrocību izmantot Jūsu īpaši svarīgos atlases projektos! 


Piesakies jaunumiem un uzzini pirmais!

Zvaigznes biznesa pārmaiņām!