Mūsu konsultanti

Mēs domājam, ka mūsu darbi ir tikai pilīte okeānā. Taču bez šīs pilītes okeāns būtu mazāks..../ Māte Terēze /

Iluta Gaile

CEO / Valdes locekle / Vecākā konsultante

Ilutai tiekšanās uz zvaigznēm nav sveša - gan nesot Latvijas vārdu četrās Olimpiskajās spēlēs kamaniņu sportā, gan iegūstot pedogoģijas un uzņēmējdarbības grādus, gan vairāk nekā 20 gadu garumā iedziļinoties visdažādāko nozaru specifikā un aizkulisēs. 

Šajā laikā Iluta vadījusi dažādu nozaru uzņēmumus, strādājusi par Rīgas Domes deputāti, vadījusi un motivējusi darbinieku komandas Latvijā, Igaunijā un Baltkrievijā, tā izkopjot iemaņas personāla politikas izstrādē, vadības pozīciju un struktūrvienību atlasē, kā arī kandidātu padziļinātā novērtējuma analīzē. 

Tieši šie aspekti ļauj Ilutai jau vairāk nekā 10 gadus vadīt personāla atlases uzņēmumu, orientēties vadītāju atlases galaktikā analītiski un intuitīvi, lai piesaistītu Jūsu uzņēmumam pašas spožākās zvaigznes.

E-pasts: iluta.gaile@astralexecutive.com. Tel. + 371 26177655

Krista Kristiāna Ziediņa

Konsultante / Valdes locekle


Krista neapstājas nekad. Kā Galileo Galilejs viņa gatava pētīt plašus apvāršņus, lai atklātu īstus spīdekļus. Vai tā būtu interviju vadīšana un analīze, kandidātu meklēšanas stratēģiju izstrāde, dokumentu sagatavošana, darba tirgus izpēte - it visur Krista darbojas ar īsta pētnieka rūpību, aizrautību un neatlaidību. 

Ar personāla vadības, biznesa vadības un sociālo zinātņu grādu, apvienojot vēlmi izzināt un atrast labāko, Krista piesaistījusi un novērtējusi ne vienu vien izcilu vadītāju finanšu, būvniecības, pakalpojumu, administrācijas, IT un citās sfērās.


E-pasts: krista.ziedina@astralexecutive.com. Tel. +371 26681185

Ilze Sila

Vecākā konsultante


Tiekšanās pēc augstākiem mērķiem un neatlaidība ir Ilzes profesionālās dzīves virzītājspēks. Izglītība un profesionālā pieredze ļauj ieraudzīt cilvēku īsto vietu viņa profesionālajā karjerā, novērtējot un redzot nākamo darbinieku ieguldījumu uzņēmumu komandās. Ilze par lielāko uzņēmumu vērtību vienmēr ir uzskatījusi darbinieku. Piemēroti, kvalificēti un lojāli darbinieki uzņēmuma vērtību un galveno mērķi - peļņu-, paaugstinās vienmēr.

Pieredzējusi visdažādākās uzņēmumu izaugsmes cikla posmus, Ilze ir spējusi saliedēt darbiniekus un komandas vissarežģītākajiem uzdevumiem un panākusi degsmi, enerģiju un spēku komandām turpināt darbu un nepadoties grūtību priekšā. Izcils darbinieks - tas ir atlases komandas darbs, apvienojot modernus rīkus un metodes ar analītisku spēju pamanīt un novērtēt!

Sandra Liepa

Vecākā konsultante

Sandra ir pieredzējusi personāla vadītāja, kas sniegusi savu ieguldījumu visdažādākajās industrijās, sākot no izglītības un beidzot ar ražošanu. Paralēli Sandra lasījusi lekcijas augstākā līmeņa vadītājiem par performances un pārmaiņu menedžmentu, motivēšanu, personīgo izaugsmi un citām ar personāla vadību saistītām tēmām.

Zinātniska pieeja augstākā līmeņa personāla atlasē,  kā arī molekulārās bioloģijas, Geštalta psiholoģijas un uzņēmējdarbības izglītība ļauj Sandrai gan ieraudzīt vērtīgākās zvaigznes, gan palīdzēt tām iemirdzēties, lai Jūsu uzņēmums vienmēr būtu zenītā.

E-pasts: sandra.liepa@astralexecutive.com

Tatjana Kuzmina

Asociētā Partnere | Vecākā konsultante

Tatjana jau vairāk nekā 16 gadus darbojas personāla vadības jomā un ir ieņēmusi personāla vadītājas amatus dažādos starptautiskos un vietējos uzņēmumos, tai skaitā, G4S Latvia, Orkla Confectionery & Snacks Latvija, NP Foods, Laima. Tatjana ir ieguvusi Latvijas Universitātes maģistra grādu filoloģijā un biznesa, personāla vadības un attīstības kompetences ieguvusi Rīgas Biznesa Skolā, IMD biznesa skolā Lielbritānijā un Adizes institute.

Tatjanai ir plaša pieredze personāla atlasē, darbinieku attīstībā un novērtēšanā, kā arī viņai izcili padodas atrast savu zvaigznāju katram darbiniekam un "iedegt" jaunās, talantīgās zvaigznes. Tatjana uzskata, ka neatkarīgi no tā ar ko nodarbojas uzņēmums, īsto darbinieku piesaiste un noturēšana vienmēr ir un būs svarīgākais uzņēmuma izaicinājums.

E-pasts: tatjana.kuzmina@astralexecutive.com

Lāsma Lapiņa

Vecākā novērtēšanas konsultante

Sociālo zinātņu un psiholoģijas grādi, auglīgs darbs ar sportistiem psiholoģiskās kosultēšanas privātpraksē, lekciju lasīšana sporta treneriem un Latvijas Sporta psiholoģijas asociācijas vadīšana ir Lāsmas fundaments. 

Tas kopā ar dabas doto talantu novērot cilvēku psiholoģiskos portretus un saskatīt likumsakarības, padara Lāsmu pilnīgi neaizstājamu ASTRAL komandā. Jo īpaši, kad jau iztālēm jānovērtē un jāatraisa kādas biznesa zvaigznes potenciāls. 

Vilija Vitke

Vecākā Konsultante | Partnere

Ar vairāk nekā 14 gadu pieredzi talantīgāko vadītāju novērtēšanā un atlasē. Viņas zināšanas palīdz novērtēt ne tikai kandidātu motivāciju, bet arī to stiprās puses, kompetences un iespējamos riskus. Viļjas vissvarīgākā vērtība ir klientu apmierinātība, tāpēc viņa vienmēr cenšas panākt vislabāko abu pušu saderību, apmierinātību un vērtību.

Līga Gulbe

Jaunākā konsultante

Līgas mērķtiecīgums, neapstāšanās pie sasniegtā un spēja nepadoties grūtos brīžos dod lielisku kombināciju, lai atrastu īstās zvaigznes īstajiem uzņēmumiem! Līgai ir augstākā izglītība uzņēmējdarbības loģistikā un tiesību zinātnē, kā arī regulāri pilnveido savas zināšanas jaunās jomās.

Teju 10 gadu personāla speciālista pieredze ir iegūta strādājot būvniecības un viesmīlības nozares uzņēmumos, kur vairāk nekā 500 darbinieku lielais kolektīvs ir iemācījis strādāt saspringtos darba apstākļos, rīkoties racionāli un domāt inovatīvi, lai uzlabotu personāla atlases procesus, izmantojot jaunākās tehnoloģijas.

Viņa tic, ka komandas spēks slēpjas katrā no komandas dalībniekiem, un katra dalībnieka spēks slēpjas komandā.

E-pasts: liga.gulbe@astralexecutive.com 


Pievienojies mūsu konsultantiem!


ASTRAL apvieno konsultantus ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi vadītāju piesaistē, novērtēšanā, biznesa vadībā, personāla vadībā un konsultācijās.

Mēs pilnveidojam savas prasmes un kompetences katru dienu. Mēs esam ambiciozi un neatlaidīgi. Mūsu mērķis ir kļūt par globālu spelētāju vadītāju atlasē, novērtēšanā un līderu attīstībā.

Ja arī Jūs apzināties savas spējas un Jums pietiek ambīcijas, kā arī vēlaties augt kopā ar ASTRAL, aicinam pievienoties mūsu komandai!

Raksti mums: info@astralexecutive.com vai zvani +371 26177655.

 

Augstākā līmeņa atlases process ir sarežģīts. Par laimi, ASTRAL ir šeit, lai jums palīdzētu.