PAR MUMS

Jau vairāk nekā 20 gadus ASTRAL konsultanti atrod biznesa zvaigznes

ASTRAL Executive Search ir globāla augstākā līmeņa atlases kompānija un mūsu konsultantiem ir vairāk nekā 20 gadu profesionālā darba pieredze šajā nozarē. Mūsu komandu veido nozares profesionāļi, kas apvieno aizrautību un pamatīgu pieredzes bagāžu - sākot no uzņēmējdarbības un finansēm, beidzot ar psiholoģiju, pedagoģiju, bioloģiju un mārketingu.

ASTRAL specializējas augsta līmeņa vadītāju piesaistē un novērtēšanā. Mūsu piedāvātie kandidāti ir unikāli, grūti atrodami un spēcīgi. Tāpēc - lai kurā virzienā Jūs meklētu savu biznesa zvaigzni, mēs piedāvāsim vadītāju, kas pārzina attiecīgo sfēru vislabāk un noteikti sasniegs to, pēc kā tiecaties.

ASTRAL Executive Search (Kestria Latvia) ir organizācijas Kestria biedrs, kas ir lielākā augstākā līmeņa personāla atlases kompāniju aliance pasaulē. Kestria ir pieredzejušu augstākā līmeņa personāla atlases kompāniju aliance, kas ir apvienojušās, lai nodrošinātu augstākos iespējamos standartus vadītāju atlasē visā pasaulē!

Mēs meklējam līderus, kuri mainīs spēles noteikumus, modernizēs kompānijas un ir vajadzīgi, lai veicinātu valsts ekonomikas attīstību. Gluži tāpat kā zvaigznes galaktikā, tie ir spēcīgi un nereti arī grūti sasniedzami. Kandidāti ir dažādās industrijās un tirgos, tādēļ to piesaiste prasa lielu pieredzi un iemaņas.

Mēs atrodam biznesa zvaigznes, kas ar savu gravitāciju ietekmē visus pārējos, modernizē procesus, kā arī sekmē uzņēmuma attīstību.

Augstākā līmeņa atlases process ir sarežģīts. Par laimi, mēs esam šeit, lai jums palīdzētu aizpildīt vissvarīgākās lomas uzņēmumā ar augsti advancētiem kandidātiem, kuri izcili ieguļas uzņēmuma kolektīvā un izprot industrijas specifiku.


Iluta Gaile & ASTRAL komanda

ASTRAL atrod biznesa zvaigznes, kas ar savu gravitāciju ietekmē visus pārējos, modernizē procesus, kā arī sekmē uzņēmuma attīstību.