Piederība organizācijām

ASTRAL vienmēr ir atvērta sadarbībai un tālākai profesionālai izaugsmei, lai pavērtu jaunus apvāršņus  

Kestria ir starptautiska augstākā līmeņa personāla atlases kompāniju alianse, kur ir apvienojušies uzņēmumi, lai nodrošinātu augstākā līmeņa personāla atlases pakalpjumus visā pasaulē. Alianse sastāv no īpašnieku vadītiem uzņēmumiem, kur katram projektam tiek pievērsta personīga attieksme, ievēroti stingri standarti, procesi un sistemātiska uzņēmējdarbības prakse, lai nodrošinātu iespējami labāko kvalitāti vadītāju atlases un novērtēšanas procesam visā pasaulē!

Kestria mērķis ir harmonizēt starptautisko atlases procesu, lai varētu sniegt augstas kvalitātes vadītāju atlasi. Ar birojiem vairāk nekā 90 valstīs, mūsu profesionāļiem ir zināšanas ik vienā nozarē un jomā.

KESTRIA PRIEKŠROCĪBA

Kestria alianse apvieno divas tik ļoti svarīgās pasaules - globāli savienoti un lokāli darbojošies [globally connected and locally committed]. Mēs aicinām Jūs uzzināt vairāk par mums un kā šo Kestria priekšrocību izmantot Jūsu īpaši svarīgos atlases projektos! 

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir lielākā uzņēmēju biedrība Latvijā, kurā apvienojušies tuvu 6000 biedru (3000 individuālie uzņēmumi un 3000 no uzņēmēju biedrībām) - visu reģionu un nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi, asociācijas, pilsētu uzņēmēju klubi, un citas uzņēmēju apvienības. Biedrība pārstāv uzņēmēju intereses, kā arī sniedz pakalpojumus, lai Latvijā būtu izcili uzņēmumi, izcilā uzņēmējdarbības vidē. Tās galvenās darbības jomas ir uzņēmējdarbības vide, uzņēmumu konkurētspēja, eksports. 

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera ir dibināta 1934. gada 21. decembrī, un ir Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) biedre.

www.chamber.lv

Latvija Personāla Vadīšanas Asociācija pastāv, lai veidotu labāko praksi personāla vadībā Latvijā. Stratēģiskais mērķis 2020: Atbalstīt un veicināt radošumu, inovācijas un biedru aktīvu iesaisti, pilnveidojot organizācijas darbības modeli un savstarpējās komunikācijas veidus.

LPVA vīzija - būt labākajam ideju attīstītājam un viedokļa līderim personāla vadībā Latvijā.

www.lpva.lv

Augstākā līmeņa atlases process ir sarežģīts. Mēs esam šeit, lai jums palīdzētu!