Projektu Portfolio

Katrs vadības atlases projekts ir kā raķete, kas meklē un atrod īsto ZVAIGZNI! 

AS "PASAŽIERU VILCIENS", VALDES LOCEKLIS/-E

Akciju sabiedrība "Pasažieru vilciens" ir vienīgais iekšzemes sabiedriskā transporta pakalpojumu sniedzējs, kas pārvadā pasažierus pa dzelzceļu visā Latvijas teritorijā.

Valdes locekļu kandidātu atlases procesā bijām atbildīgi par dokumentu izpēti, padziļinātu reputācijas izpēti, atsauksmju ievākšanu, kandidātu testēšanu un izvirzīto vadības kompetenču novērtēšanu.

SIA "RĪGAS MEŽI", PADOMES LOCEKLIS/-E

SIA "Rīgas meži" ir Rīgas pilsētas pašvaldībai piederošs uzņēmums. Tam ir pakļautas piecas mežniecības, kokaudzētava "Norupe" un kokzāģētava "Norupe" Ogres novadā. Uzņēmums apsaimnieko arī Rīgas dārzus un parkus, kā arī kultūras un atpūtas parku "Mežaparks". 

Mums bija tā iespēja iesasitīties padomes locekļu atlases procesā un veikt kompetenču novērtēšanu, padziļinātu reputācijas izpēti, kandidātu testēšanu un izpētīt interešu konfliktu. 

SIA "KREISS", UZŅĒMUMA VADĪTĀJS POLIJĀ

"Kreiss" ir viens no nozīmīgākajiem kravu pārvadājumu pakalpojumu sniedzējiem Eiropā. Uzņēmums nodrošina pilnu loģistikas pakalpojumu klāstu starp jebkuru Eiropas un NVS valsti. Kompānija nodrošina vairāk nekā 195 000 veiksmīgu pārvadājumu 2020. gadā.

Uzņēmuma attīstot savu darbību Polijā veicām kandidātu piesaisti uz uzņēmuma vadītāja amatu. Uzdevumu realizējām saspringtos termiņos.

SIA "PET Baltija", ATTĪSTĪBAS VADĪTĀJS EIROPĀ

AS "PET Baltija" - viens no vadošajām polimēru pārstrādes uzņēmumiem Ziemeļeiropā! AS "PET Baltija" ietilpst holdinguzņēmumā "Eco Baltia". Tā ir lielākā vides pārvaldības uzņēmumu grupa Baltijas valstīs, kas apvieno atkritumu apsaimniekošanas, izejmateriālu savākšanas un izlietotā iepakojuma pārstrādes uzņēmumus.

Atlases projekta ietvaros veicām kandidātu piesaisti vairākās Eiropas valstīs - Slovākijā, Čehijā, Rumānijā, Lietuvā, Polijā, Horvātijā un Ungārijā. 


AS "RB RAIL", FINANŠU DIREKTORS, VALDES LOCEKLIS/-E

Rail Baltica ir dzelzceļa infrastruktūras projekts, kā mērķis ir integrēt Baltijas valstis Eiropas dzelzceļu tīklā. Projektā piedalās piecas Eiropas Savienības valstis - Polija, Lietuva, Latvija, Igaunija un, lai arī netieši, Somija. 

Kandidātu piesaiste un novērtēšana uz finanšu direktora amatu notika visās trīs Baltijas valstīs - Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Projekts tika realizēts noteiktā termiņā un tika saņemtas pozitīvas atsauksmes. 

"RB Rail" uzdevumā kopumā esam veikuši vairāk nekā 40 atlases projektus.

SIA "VELVE",  VALDES PRIEKŠSĒDĒTĀJS/-A

Būvniecības uzņēmums "VELVE" ir par paliekošām vērtībām, kas ilgtermiņā ļauj ikvienam novērtēt pārdomātas un kvalitatīvi izveidotas vides. VELVE ir gandarīti ka var piedalīties Rīgas vēsturisko ēku saglabāšanā un būvēt arvien jaunus un interesantus objektus gan pilsētas, gan industriālajās teritorijās. 

Ar uzņēmumu "Velve" veiksmīgi sadarbojamies jau vairākus gadus. Veicot šo atbildīgo atlases projektu, Valdes priekšēdētāja amata kandidātu atlasi, tika uzrunāti un izvērtēti vairāk nekā 300 kandidāti no būvniecības un citām līdzvērtīgām nozarēm. Saņēmām augstu novērtējumu par savu darbu. Atsauksme par šo uzdevumu ir apskatāmas te.

SIA "ZAAO", VALDES PRIEKŠSĒDĒTĀJS/-A

Pašvaldību uzņēmums SIA "ZAAO" piedāvā kvalitatīvus un vides prasībām atbilstošus atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus privātpersonām un juridiskām personām un darbības virziens ir atkritumu savākšana, šķirošana, uzglabāšana, apstrāde, pārkraušana, pārvadāšana, apglabāšana. Uzņēmums īsteno sabiedrības izglītošanas un informēšanas aktivitātes. 

Atlases un novērtēšanas uzdevums uz Valdes priekšsēdētāja amatu tika veikts saskaņā uz augstām amata prasībām. Uzdevums tika realizēts teicamā kvalitātē un paredzētajā termiņā, saņemot izcilu mūsu darba novērtējumu. Atsauksme par šo uzdevumu ir apskatāmas te.

AS "AUGSTSPRIEGUMA TĪKLS", "CONEXUS BALTIC GRID", PADOMES LOCEKLIS/-E

AS "Augstsprieguma tīkls" ir Latvijas energosistēmas mugurkauls - Latvijas elektroenerģijas pārvades sistēmas operators, kas nodrošina nepārtrauktu, drošu un ilgtspējīgi efektīvu elektroenerģijas pārvadi visā Latvijā.

Mums tika uzticēts veikt "Conexus Baltic Grid" Padomes locekļu kandidātu atlasi un novērtēšanu uz stratēģiskās attīstības un finanšu vadības kompetenci. Uzdevumu veicām saspringtā termiņā un augstā kvalitātē. Atsauksme par šo uzdevumu ir apskatāmas te.

SIA "ELVI LATVIJA", IT DEPARTAMENTA VADĪTĀJS/-A

"ELVI Latvija" misija - labākais veselīgas vietējās pārtikas veikals ar modernu, latvisku vidi un patīkamu apkalpošanu. ELVI zīmols Latvijā ir izveidots 2000. gadā. Pašlaik Latvijā ir vairāk kā 100 ELVI veikalu, lielākā daļa no tiem atrodas novados. Tas sniedz jaunas iespējas gan novadu iedzīvotājiem, gan uzņēmējiem.

Ar "Elvi Latvija" mums ir ilgstoša sadarbība, kuras laikā esam veikuši nozīmīgus vadītāju atlases un novērtēšanas projektus, tādus kā IT departamenta vadītājs, iepirkumu departamenta vadītājs u.c. Atsauksmes par mūsu sadarbību ir apskatāmas te.

ŠVEICES VĒSTNIECĪBA LATVIJĀ, LIETUVĀ UN IGAUNIJĀ, PADOMDEVĒJS POLITIKAS, EKONOMIKAS UN KŪLTŪRAS JAUTĀJUMOS

Vēstniecība kā Šveices oficiālā pārstāvniecība aptver visus jautājumus, kas attiecas uz diplomātiskajām attiecībām starp abām valstīm. Tā pārstāv Šveices intereses politisko, ekonomisko, finanšu un juridisko lietu, kā arī zinātnes, izglītības un kultūras jomā.

Ar lielu atbildību uzņēmāmies šo sarežģīto atlases un novērtēšanas uzdevumu uz padomdevēja politikas, ekonomikas un kūltūras jautājumos amatu un to paveicām izcili. Atsauksme par šo atlases uzdevumu ir apskatāmas te. 

SIA "MODULS ENGINEERING", VALDES LOCEKLIS/-E

Moduls Engineering ir 25 gadu pieredze inženiertehnisko risinājumu nozarē. Pieredze, ekspertīze un profesionalitāte garantē augstu kvalitāti ikvienam klientam. Moduls Engineering galvenie darbības virzieni ir elektrotehnisko tīklu un inženiertehnisko tīklu projektēšana, ierīkošana un servisa apkalpošana.

Strādājot pie Valdes locekļa amata kandidātu atlases, veicām nozares vadības profesionāļu mērķtiecīgu uzrunāšanu. Atlases procesu noslēdzām ar padziļinātu kandidātu kompetenču izvērtēšanu un testēšanu izmantojot pasaulē atzītu testēšanas instrumentu. 

"RĪGAS DOME", "RĪGAS SATIKSME", PADOMES LOCEKLIS/-E

Rīga jau vairāk nekā 800 gadus ir iedvesmas pilsēta. Tas vienmēr ir piesaistījis ceļotājus, mudinot viņus kavēties, palikt vai atgriezties. Tā kā Rīga atguva savu vēsturisko statusu kā viena no Eiropas galvaspilsētām, arvien vairāk eiropiešu un pilsoņu no citām pasaules daļām uzsūc savu iedvesmu. 

"Rīgas satiksme" ir 100% Rīgas pilsētas pašvaldībai piederoša kapitālsabiedrība un mums uzticētais uzdevums Padomes locekļu atlase un novērtēšana bija ļoti izaicinošs uzdevums, ko mēs paveicām teicami un saņēmām atzinīgu vērtējumu no pasūtītāja un no kandidātiem. 

AS "LATVENERGO", MĀRKETINGA DAĻAS VADĪTĀJS/-A

AS Latvenergo ir Latvijas valstij piederošs elektroenerģijas un siltumenerģijas ražošanas un tirdzniecības, kā arī dabasgāzes tirdzniecības uzņēmums.  

Mārketinga nodaļas vadītāja atlases un novērtēšanas uzdevumā tika veikta mērķtiecīga tirgus izpēte un kandidātu uzrunāšana kopumā izvērtējot 314 kandidātus. Projekta laikā veicām papildus uzdevumu - uzņēmuma zīmola izpēti. Noslēdzām projektu termiņā, augstā kvalitātē un uzņēmumam pievienojās profesionāla kolēģe. Atsauksme par šo interesanto un izaicinošo atlases uzdevumu ir apskatāmas te.

AS "ALDARIS", MĀRKETINGA DAĻAS VADĪTĀJS

AS Aldaris ir viens no lielākajiem alus un bezalkoholisko dzērienu izplatītājiem Latvijā.

Aldaris ir tradīcijām bagāta alus darītava ar senu vēsturi, kas aizsākās jau 1865. gadā. Mūsdienās uzņēmums ir daļa no Carlsberg Grupas, kas ir viens no lielākajiem alus ražotājiem pasaulē. 

Atlases uzdevumu veicām ļoti izaicinošos ārējos apstākļos, bet nesaktoties uz to, uzdevumu paveicām noteiktajos termiņos, augstā kvalitātē un uzņēmumam pievienojās izcila mārketinga vadītāja. Ar atzinīgo mūsu darba vērtējumu var iepazīties te.

LPKS "LATRAPS", FINANŠU VADĪTĀJS

LATRAPS apvieno zemniekus no visas Latvijas, apvieno dažāda lieluma saimniecības un tajā kopumā ir 1110 biedru. LATRAPS eksportē graudus uz vairāk nekā 30 pasaules valstīm. Latraps misija ir godprātīgi kalpojot kooperatīva biedriem, celt Latvijas lauksaimnieku labklājību. Veicināt nozares un lauku vides attīstību.   

Mūsu līdzšinējā pieredzē ir vairāku finanšu vadītāju atlases un novērtēšanas projekti, kuru laikā esam izveidojuši izcilu finanšu nozares vadītāju datu bāzi. Tas mums ļoti labi palīdzēja piesaistīt labākos Latvijas finansistus, lai izpildītu šo izaicinošo atlases uzdevumu.

Augstākā līmeņa atlases process ir sarežģīts. Par laimi, ASTRAL ir šeit, lai jums palīdzētu aizpildīt vissvarīgākās lomas uzņēmumā ar augsti advancētiem kandidātiem, kas izcili ieguļas uzņēmuma kolektīvā un izprot industrijas specifiku.