Ja tiecaties realizēt savu talantu, pieredzi un profesionālo aizrautību, ASTRAL palīdzēs Jums uzmirdzēt īstajā zvaigznājā!

Karjeras izvēle vai maiņa jebkura cilvēka dzīvē ir atbildīgs un svarīgs lēmums. Ir būtiski ieklausīties ekspertu viedoklī, lai iegūtu atbalstu un labāku izpratni par to, kurā virzienā doties, un kas jāņem vērā meklējot darbu un veidojot karjeru. Piedāvājam karjeras konsultācijas, ko sniedz mūsu speciālisti ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi dažādās nozarēs. Esam gatavi sniegt atbalstu karjeras attīstības, karjeras maiņas, mācību izvēles un citu saistīto jautājumu risināšanā! Karjeras konsultācijas, kas palīdz noteikt atbilstošāko profesiju vai nozari, kurā indivīds varētu darboties, ir neatsverams atbalsts un ieguldījums arī personas talantu, prasmju un ambīciju noteikšanā. Karjeras konsultācijas tiek veiktas balstoties uz analīzes kopumu par jūsu darba pieredzi, stiprajām un vājajām pusēm, to modelējot ar darba tirgus situāciju, vēlamo atalgojuma līmeni, personīgajām interesēm, ģeogrāfiskiem aspektiem un citiem saistošajiem faktoriem.

 

 

Mēs esam eksperti:

  • karjeras attīstībā un personības pilnveidošanā;

  • darba pieredzes un izglītības autobiogrāfiskās analīzes veikšanā;

  • darba meklēšanas stratēģijas izveidošanā;

  • prasmju un iemaņu apzināšanā;

  • CV un pieteikumu vēstuļu izstrādē, analīzē, korekciju un ieteikumu sniegšanā;

  • LinkedIn un citu sociālo tīklu profilu analīzē, rekomendāciju sniegšanā;

  • interviju vadīšanā un rekomendāciju sniegšanā, kā vislabāk sevi prezentēt intervijas laikā!

Karjeras konsultācijas piedāvājam gan individuāli, gan organizācijas darbinieku grupai, veicot profesionālās kvalifikācijas izpēti.

Mūsu pieredzējušajiem konsultantiem ir nozīmīga pieredze vadītāju atlasē un novērtēšanā, kas sniedz lielisku izpratni un zināšanas par mūsdienu jaunākajām tendencēm darba tirgū!