Pieredze un zināšanas ir kā nazis — tās ir jāasina un jāliek lietā.

Var ir nācies sastapties ar situāciju, kad aizdomājaties un sākat uzdot sev jautājumus “Vai es strādāju īstajā vietā un amatā?”, “Kā varētu nopelnīt karjeras paaugstinājumu?”, “Kā atrast savu sapņu nodarbošanos?”, “Varbūt pārtraukt darba attiecības un uzsākt savu biznesu?”.

Ja kāds no šiem jautājumiem nav svešs, bet atbilde vēl nav iegūta, tad karjeras koučings ir veids kā tikt līdz atbildēm un savu mērķu sasniegšanai!

Karjeras koučings palīdz izprast esošo vai nākotnes darba situāciju, par posmu, kurā atrodaties un kur vēlatiess doties tālāk. Kopumā koučings ir virzība uz mērķi daudz efektīvākā un ātrākā veidā, jo, pateicoties profesionāla kouča atbalstam, spēsiet formulēt mērķus, izstrādāt dažādas stratēģijas mērķu sasniegšanai un veiksmīgi tās realizēt.

Mūsu profesionālie un sertificētie kouči ir gatavi palīdzēt ikvienam virzīties uz priekšu! Palīdzēsim Jūsu karjeru izvērtēt no cita skatu punkta, apzināt savas vērtības, atbrīvoties no iekšējām barjerām, veicinot ātrāku mērķu sasniegšanu!

Mums ir lieliska pieredze ar:

  • Koučingu gan vadītājiem, gan ekspertiem;
  • Karjeras attīstību un personības pilnveidošanu;
  • Prasmju un iemaņu apzināšanu;
  • Karjeras konsultāciju sniegšanu.

Karjeras koučingu piedāvājam gan individuāli, gan organizācijas darbinieku grupai, veicot profesionālās kvalifikācijas izpēti.

Ja vēlaties ar mums aprunāties, iedzert gardu kafiju un uzzināt sev vēlamo informāciju, droši sazinieties ar mums!

Ja esat biznesa zvaigzne un tiecaties realizēt savu talantu, pieredzi un aizrautību jaudīgāk, ASTRAL palīdzēs Jums uzmirdzēt īstajā zvaigznājā.