ASTRAL Executive Search ir globāla augstākā līmeņa atlases kompānija.

ASTRAL Executive Search ir augstākā līmeņa vadītāju atlases un  novērtēšanas uzņēmums ar vairāk nekā 20 gadu profesionālo darba pieredzi dažādāse nozarēs. Mūsu komandu veido speciālisti un konsultanti ar ilggadēju un daudzveidīgu pieredzi personāla atlasē un novērtēšanā, kuri palīdzējuši lieliem un vidējiem uzņēmumiem atlasīt pareizos līderus un pārmaiņu ieviesējus, sākot no uzņēmējdarbības un finanšu, beidzot ar psiholoģijas, pedagoģijas, bioloģijas un mārketinga nozares uzņēmumiem.

 

Mēs meklējam līderus, kuri mainīs spēles noteikumus, modernizēs kompānijas un ir vajadzīgi, lai veicinātu valsts ekonomikas attīstību.

Gluži tāpat kā zvaigznes galaktikā, tie ir spēcīgi un nereti arī grūti sasniedzami. Kandidāti ir dažādās industrijās un tirgos, tādēļ to piesaistei  ir nepieciešama pieredze un konkrētas iemaņas. 

ASTRAL Executive Search spēj nodrošināt augstu pakalpojumu standartu un kvalitāti visos uzticētajos vadības atlases un novērtēšanas projektos. Mēs palīdzēsim radīt ilgstošas un vērtīgas darba attiecības Jums un Jūsu izvēlētajam darbiniekam. Mūsu stratēģiskais mērķis ir būt par uzticamu, ilgtermiņa sadarbības partneri. Augstākā līmeņa vadītāju atlases process ir sarežģīts, tāpēc mēs, ASTRAL varam Jums palīdzēt aizpildīt vissvarīgākās lomas uzņēmumā ar prasmīgiem,  zinošiem kandidātiem, kas izcili iederas uzņēmuma komandā un izprot industrijas specifiku.

Mūsu vērtības

KOMPETENCE – esam savas jomas eksperti ar starptautisku pieeju un pieredzi. NEATLAIDĪBA – mēs strādājam līdz klients ir apmierināts. ATKLĀTĪBA UN ATVĒRTĪBAmēs vienmēr komunicējam atklāti un pretimnākoši, lai abpusējā komunikācija un sadarbība būtu pozitīva un cieņpilna.  PĒTNIECĪBA – katrā industrijā ir sava specifika, tādēļ mēs to izzinām līdz padziļinātai detalizācijai. UZTICAMĪBA – garantējam 100% konfidencialitāti un atbildīgi rīkojamies ar mums sniegto informācija – tā paliek tikai un vienīgi pie mums, neradot riskus klienta reputācijai.

 

 

20+

jau vairāk nekā 20 gadus ASTRAL konsultanti atrod biznesa zvaigznes

50+

dažādi klienti

100%

klientu apmierinātība