Pakalpojumi

Industrijas

Par mums

Kandidātiem

Raksti
Kontakti
Par mums

Konsultanti

Pieredze, zināšanas un profesionalitāte — mūsu komandas 
galvenie stūrakmeņi.

Iluta Gaile

Iluta Gaile

CEO | Valdes locekle | Vecākā konsultante

Ilutai tiekšanās uz zvaigznēm nav sveša – gan nesot Latvijas vārdu četrās Olimpiskajās spēlēs kamaniņu sportā, gan iegūstot pedogoģijas un uzņēmējdarbības grādus, gan vairāk nekā 20 gadu garumā iedziļinoties visdažādāko nozaru specifikā un aizkulisēs.

Šajā laikā Iluta vadījusi dažādu nozaru uzņēmumus, strādājusi par Rīgas Domes deputāti, vadījusi un motivējusi darbinieku komandas Latvijā, Igaunijā un Baltkrievijā, tā izkopjot iemaņas personāla politikas izstrādē, vadības pozīciju un struktūrvienību atlasē, kā arī kandidātu padziļinātā novērtējuma analīzē.

Tieši šie aspekti ļauj Ilutai jau vairāk nekā 10 gadus vadīt personāla atlases uzņēmumu, orientēties vadītāju atlases galaktikā analītiski un intuitīvi, lai piesaistītu Jūsu uzņēmumam pašas spožākās zvaigznes.

Krista Kristiāna Ziediņa

Krista Kristiāna Ziediņa

Valdes locekle | Konsultante

Krista neapstājas nekad. Kā Galileo Galilejs viņa gatava pētīt plašus apvāršņus, lai atklātu īstus spīdekļus. Vai tā būtu interviju vadīšana un analīze, kandidātu meklēšanas stratēģiju izstrāde, dokumentu sagatavošana, darba tirgus izpēte – it visur Krista darbojas ar īsta pētnieka rūpību, aizrautību un neatlaidību.

Ar personāla vadības, biznesa vadības un sociālo zinātņu augstākās izglītības grādiem, apvienojot vēlmi izzināt un atrast labāko, Krista piesaistījusi un novērtējusi ne vienu vien izcilu vadītāju finanšu, būvniecības, pakalpojumu, administrācijas, IT un citās sfērās.

Sandra Liepa

Sandra Liepa

Vecākā konsultante

Sandra ir pieredzējusi personāla vadītāja, kas sniegusi savu ieguldījumu visdažādākajās industrijās, sākot no izglītības un beidzot ar ražošanu. Paralēli Sandra lasījusi lekcijas augstākā līmeņa vadītājiem par performances un pārmaiņu menedžmentu, motivēšanu, personīgo izaugsmi un citām ar personāla vadību saistītām tēmām.

Zinātniska pieeja augstākā līmeņa personāla atlasē, kā arī molekulārās bioloģijas, Geštalta psiholoģijas un uzņēmējdarbības izglītība ļauj Sandrai gan ieraudzīt vērtīgākās zvaigznes, gan palīdzēt tām iemirdzēties, lai Jūsu uzņēmums vienmēr būtu zenītā.

Lāsma Lapiņa

Lāsma Lapiņa

Vecākā novērtēšanas konsultante

Sociālo zinātņu un psiholoģijas grādi, auglīgs darbs ar sportistiem psiholoģiskās kosultēšanas privātpraksē, lekciju lasīšana sporta treneriem un Latvijas Sporta psiholoģijas asociācijas vadīšana ir Lāsmas fundaments.

Tas kopā ar dabas doto talantu novērot cilvēku psiholoģiskos portretus un saskatīt likumsakarības, padara Lāsmu pilnīgi neaizstājamu ASTRAL komandā. Jo īpaši, kad jau iztālēm jānovērtē un jāatraisa kādas biznesa zvaigznes potenciāls.

Vilija Vitke

Vilija Vitke

Partnere | Vecākā konsultante

Ar vairāk nekā 14 gadu pieredzi talantīgāko vadītāju novērtēšanā un atlasē. Viņas zināšanas palīdz novērtēt ne tikai kandidātu motivāciju, bet arī to stiprās puses, kompetences un iespējamos riskus. Viļjas vissvarīgākā vērtība ir klientu apmierinātība, tāpēc viņa vienmēr cenšas panākt vislabāko abu pušu saderību, apmierinātību un vērtību.

 Pievienojies mūsu konsultantiem!

Pievienojies mūsu konsultantiem!

ASTRAL apvieno konsultantus ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi vadītāju piesaistē, novērtēšanā, biznesa vadībā, personāla vadībā un konsultācijās.

Mēs pilnveidojam savas prasmes un kompetences katru dienu. Mēs esam ambiciozi un neatlaidīgi. Mūsu mērķis ir kļūt par globālu spelētāju vadītāju atlasē, novērtēšanā un līderu attīstībā.

Ja arī Jūs apzināties savas spējas un Jums pietiek ambīcijas, kā arī vēlaties augt kopā ar ASTRAL, aicinām pievienoties mūsu komandai!

Raksti mums: info@astralexecutive.com vai zvani +371 26177655.

Mūsu konsultanti pasaulē

Esam oficiālie KESTRIA pārstāvji Latvijā, kas ir lielākā augstākā līmeņa vadītāju atlases kompāniju alianse pasaulē. Darbojamies 6 kontinentos, vairāk nekā 40 valstīs ar vairāk nekā 90 birojiem dažādās pilsētās. Mūsu komanda apvieno vairāk nekā 600 konsultantus visā pasaulē!

Uzzināt vairāk
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Šeit Tu vari izvēlēties, kuras sīkdatnes apstiprināt.Uzzini vairāk par privātuma aizsardzības politikas nosacījumiem.