SIA “ASTRAL Executive Search” ir izstrādājis sīkdatņu politikas noteikumus ar mērķi izskaidrot mūsu datu apstrādes paņēmienus un Jūsu iespējas attiecībā uz to, kādā veidā Jūsu personas dati tiek apkopoti un izmantoti.

DATU APSTRĀDES IESPĒJAMIE GADĪJUMI

ASTRAL Executive Search, realizējot savas likumīgās intereses, kas saistītas ar komercdarbības nodrošināšanu, kā arī īpašuma un darbinieku aizsardzību, paredz veikt personas datu apstrādi, kas var būt nepieciešama:

 • lai varētu veikt savu komercdarbību;
 • lai varētu veikt pakalpojuma kvalitātes uzlabošanu;
 • jaunu pakalpojumu izstrādei un attīstībai;
 • klientu apkalpošanai un tās uzlabošanai;
 • iebildumu izskatīšanai un apstrādei;
 • novērstu nepamatotus finansiālus riskus savai komercdarbībai;
 • parādu atgūšanai un piedziņai;
 • analizētu Vietnes lietojumu darbību, izstrādātu un ieviestu tās uzlabojumus;
 • nosūtītu citus ziņojumus saistībā ar līguma izpildes gaitu;
 • veiktu Klientu aptaujas par pakalpojumiem un to lietošanas pieredzi;
 • novērstu krāpniecisku darbību.

SĪKDATNES

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek nosūtītas uz datora vai mobilās ierīces (turpmāk tekstā vienskaitlī un/vai daudzskaitlī – Ierīce) atmiņu vietnes apmeklēšanas laikā. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes vietni vai uz citu vietni, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas vietnes atmiņa, ļaujot šai vietnei atcerēties Ierīci nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties iestatījumus, lai uzlabotu lietotāja ērtības.

GOOGLE ANALYTICS

ASTRAL Executive Search izmanto datu apstrādātāja Google Inc. analīzes rīku Google Analytics. Saskaņā ar Google Inc. pakalpojumu sniegšanas noteikumiem un Google Analytics pakalpojuma sniegšanas noteikumiem Google minēto informāciju izmantos, lai ASTRAL Executive Search vajadzībām izvērtētu, kā persona lieto vietni, un lai sagatavotu pārskatus par lietotāju aktivitātēm vietnē.
Ja persona nepiekrīt šo vietnē ievietoto Google Analytic sīkdatņu izmantošanai, un persona ir nospiedusi “Es nepiekrītu”, šīs sīkdatnes netiks ierakstītas personas Ierīcē.

SĪKDATŅU IZMANTOŠANA

Vietnē tiek izmantotas sesijas sīkdatnes, pastāvīgās sīkdatnes un trešās puses (partneru) sīkdatnes, lai:

 • nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti;
 • atcerētos, vai ir sniegta piekrišana mūsu sīkdatņu lietošanai, tai skaitā privātuma politikai;
 • apkopotu statistiku;
 • iegūtu analītiskos statistikas datus par lapas apmeklētāju plūsmu, izmantojot Google Analytics (apmeklētāju skaitu, lapā pavadīto laiku u.c.);
 • analizētu analītiskos datus un izstrādātu mājas lapas uzlabojumus.

Šo sīkdatņu iespējošana nav obligāti nepieciešama vietnes galveno funkciju veikšanai, bet tā nodrošinās personas ar labāku pārlūkošanas pieredzi. Persona var kontrolēt un/vai izdzēst sīkdatnes, ja to vēlas. Persona var izdzēst vai bloķēt visas sīkdatnes, kas jau ir personas datorā, bet ja persona to darīs, atsevišķas vietnes iespējas var nedarboties tā, kā iecerēts, un Jums var nākties manuāli pielāgot atsevišķas izvēles katru reizi, kad Jūs apmeklēsiet vietni.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažas sīkdatnes var ievietot trešās puses pakalpojumu sniedzējs, kas veic atsevišķas funkcijas ASTRAL Executive Search vajadzībām.
Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek lietota, lai identificētu personu personīgi un sīkdatnes nesatur personas e-pasta adresi vai citu informāciju, kas palīdzētu identificēt personu. Šīs sīkdatnes netiek izmantotas nekādiem citiem nolūkiem, kā tikai tiem, kas aprakstīti šajā politikā.

SAITES UZ CITĀM VIETNĒM

Lūdzam ievērot, ka šī politika attiecas tikai uz ASTRAL Executive Search Vietni. Ņemot vērā, ka Vietnē var parādīties saites uz citām tīmekļa vietnēm, iesakām pirms jebkāda veida personīgo datu ievadīšanas šajās vietnēs iepazīties ar to privātuma politiku. ASTRAL Executive Search nenes atbildību par citām tīmekļa vietnēm.

PIELĀGOJUMI UN IZMAIŅAS PRIVĀTUMA POLITIKĀ

ASTRAL Executive Search pieņem, ka pirms Vietnes izmantošanas, persona ir iepazinusies/izlasījusi šo Privātuma un sīkdatņu politiku, kā arī persona ir to akceptējusi. ASTRAL Executive Search patur tiesības veikt grozījumus un/vai izmaiņas šis politikas nosacījumos.

Kā izdzēst sīkdatnes vai mainīt preferences?

Ja vēlaties ierobežot vai aizliegt sīkdatņu izmantošanu un uzglabāšanu savās ierīcēs, vai izdzēst jau saglabātās sīkdatnes, to var izdarīt tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumos. Lai uzzinātu vairāk par sīkdatņu pārvaldīšanu, apmeklējiet www.allaboutcookies.org/manage-cookies.