Vadītāju atlase 

ASTRAL ir eksperti inovatīvu līderu piesaistē, kas spēj veikt būtiskas modifikācijas uzņēmumā un palīdz tiem kļūt izciliem.

Organizācijas un uzņēmumu panākumus arvien vairāk nosaka vadītājs un vadības komanda.

Pasaules ekonomika kļūst arvien sarežģītāka. Organizācijām ir jāsastopas ar stingrāku valsts regulējumu, pieaugošu konkurenci, jaunu tirgu nenoteiktību un jauno tehnoloģiju mainību. Bet papildus tam organizācijas arvien vairāk ir saistītas viena ar otru, ar klientiem un vidi. 

Lai augtu šādos mainīgas vides apstākļos, organizācijām ir vajadzīgi vadītāji, kuri spēj tikt galā ar mūsdienu izaicinājumiem un kuriem ir vairāk nekā tikai zvaigznes CV.

Šodienas vadītājam ir nepieciešamas tehniskās prasmes un stratēģiskais redzējums, lai apvienotu kopā tehnoloģiskās, likumiskās un ekonomiskās iespējas. Šīs prasmes ir jāapvieno ar spēju iesaistīt un iedvesmot ieinteresētās personas visos uzņēmējdarbības līmeņos: no valdes locekļiem līdz kultūras ziņā daudzveidīga darbaspēka, patērētājiem un plašsaziņas līdzekļiem. 

ASTRAL kandidāti ne tikai pārvalda finanses un vadību, bet arī attīsta produktus, kas mainīs nākotni.

Vairāk par vadītāju novērtēšanu variet uzzināt te!

Mēs meklējam līderus, kuri mainīs spēles noteikumus, modernizēs kompānijas un ir vajadzīgi, lai veicinātu valsts ekonomikas attīstību.

Mūsu kandidāti ir....


JAUNU PRODUKTU ATTĪSTĪTĀJI 

Mūsu kandidāti ne tikai pārvalda finanses un vadību, bet arī attīsta produktus, kas mainīs nākotni.

JAUNU RISINĀJUMU VEIDOTĀJI 

Ja uzņēmums ir apmaldījies, mūsu kandidāti ir gatavi pielikt visas pūles, lai stabilizētu tā trajektoriju orbītā vai piešķirtu pilnīgi jaunu virzību un jaudu.

JAUNU TIRGU IEKAROTĀJI

Ja uzņēmumi ir raķetes, tad mūsu kandidāti ir dzinēji, kas gatavi virzīt un attīstīt biznesu visā pasaulē.

Augstākā līmeņa atlase ir atbildīga. Tieši tāpēc mēs to darām ar vislielāko rūpību, lai Jūsu bizness iegūtu tādus vadītājus, kas ļaus uzņemt gaismas ātrumu pretī panākumiem.

Pasūtiet mūsu pakalpojumus!

Lūdzu aizpildiet pasūtījuma formu un mēs ar Jums sazināsimeis kolīdz būs iespējams.

Esat ieienteresēts jaunos karjeras izaicinājumos? Iesūtiet mums savu CV un apmeklējiet aktuālo amatu sadaļu.