Pasaules iedzīvotāju skaita pieauguma radītais spiediens rada neskaitāmus izacinājumus un iespējas būvniecības, infrastruktūras, enerģētikas un dabas resursu nozarē strādājošajiem uzņēmumiem.

Daļa no tiem lielāku uzmanību pievērš ilgtspējībai un atjaunojamu resursu meklēšanai, toties citi koncentrējas uz infrastruktūras attīstības stratēģiju, modernām tehnoloģijām, ietekmi uz vidi un sabiedrības kopienas bagātināšanu. Lai vai kāda ir Jūsu stratēģiskā prioritāte, ASTRAL konsultanti ir pieredzējuši nozares eksperti, lai piesaistītu Jūsu uzņēmumam labākos vadītājus un līderus!

Mūsu pieredze

Esam ieguvuši pieredzi būvniecības un infrastruktūras nozarē ar uzņēmumiem svarīgāko amatu atlasi un novērtēšanu. Mūsu portfolio ir tādi projekti kā uzņēmuma vadītājs, finanšu direktors, valdes priekšsēdētājs, valdes locekļi, padomes locekļi, tehniskais direktors, galvenais grāmatvedis, būvniecības departamenta vadītājs u.c.

Esam sadabojušies ar SIA “Citrus Solutions”, AS “Conexus Baltic Grid”, AS “RB Rail”, AS “RERE Grupa”, AS “Augstsprieguma tīkls”, AS “MN Holding”, SIA “Velve”, SIA “Dizozols”, citiem lieliem un vidējiem uzņēmumiem. Mēs sadarbojamies ar visas infrastruktūras nozares ekosistēmas uzņēmumiem, palīdzot atrast īstos darbiniekus un dodot iespēju traukties biznesa izplatījumā vēl straujāk!

99.1%

projektu rezultativitātes rādītājs

40+

valstīs spējam atrast labākos vadītājus