Pieaugot uzmanībai vides un ilgtspējas izaicinājumiem visā pasaulē, konkurence par talantiem šajā industrijā ir strauji pieaugusi.

Klimata pārmaiņu mazināšana ir viens no lielākajiem 21. gadsimta izaicinājumiem. Savukārt cilvēki ir galvenais resurss kā mazināt šo ietekmi un panāktu pārmaiņas.

Mēs sadarbojamies ar mūsu klientiem, sniedzot augstvērtīgus padomus un konsultācijas par personāla stratēģiju un atlasot, novērtējot piemērotākos kandidātus uz vadošajiem amatiem, lai veicinātu uzņēmumu ilgtermiņa attīstību.

Mēs saprotam, ka vides apsaimniekošanas industrijas profesionāļiem ir jāspēj pielāgoties un reaģēt uz nemitīgi mainīgajiem noteikumiem, likumdošanu, procesiem un tehnoloģijām, kā arī sniegt radošas pieejas problēmu risināšanā, jāspēj apgūt un izmantot jaunākās tehnoloģijas uzņēmuma labā.  Šīs nozares vadītājiem ir jāspēj reaģēt un rast nestandarta risinājumus vienmēr skatoties nākotnē.

Kādēļ mēs esam īstais partneris vadītāju atlasē?

  • Mēs iedziļinamies mūsu klientu mērķos, lai spētu atrast labākos un piemērotākos talantus konkrētajai organizācijai.
  • Mēs izprotam digitalizācijas ietekmi uz uzņēmējdarbību.
  • Mēs spējam atrast labākos talantus dažādās ģeogrāfiskajās vietās un organizāciju kultūrās.

Mūsu pieredze

Esam ieguvuši pieredzi ar svarīgāko amatu atlasi un novērtēšanu tādiem uzņēmumiem kā SIA “Dizozols”, SIA “ZAAO”, SIA “Rīgas meži”, SIA “Getliņi EKO”, SIA “Baltic Wood Trading”, AS “PET Baltija” un citiem uzņēmumiem Latvijā, Eiropā un pasaulē!

Mūsu konsultanti ir pieredzējuši eksperti ar Eiropas attīstības vadītāju, finanšu vadītāju, uzņēmuma vadītāju, revidentu, valdes locekļu, valdes priekšsēdētāju, padomes locekļu, iepirkumu vadītāju un citu amatu kandidātu piesaisti, atlasi un novērtēšanu!

100%

projektu rezultativitātes rādītājs

90+

pilsētās visā pasaulē atrodam efektīvākos vadītājus