21. gadsimtā patārētāji nosaka katru tirdzniecības pieredzes elementu - ne tikai izlemj, kur iepirkties, bet arī izvēlas kad un kā iepirkties.

Rezultātā šobrīd klienti sagaida vairāk nekā agrāk augstāku kvalitāti, lielākas ērtības, zemākas cenas un labāku apkalpošanu.

Tikmēr tirdzniecības nozares uzņēmumiem ir nepārtraukti jāstrādā ar datiem un informāciju par klientiem, lai spētu piedāvāt personalizētu iepirkšanās pieredzi, vienlaikus uzlabojot darbības efektivitāti, samazinot izmaksas un uzlabojot peļņu.

Mēs saprotam un zinām, kas nepieciešams, lai izceltos vienā no konkurētspējīgākajām biznesa vidēm pasaulē, kur digitālā transformācija būtiski ietekmē rezultātus. Mēs mūsu klientu vārdā atrodam un identificējam īstos vadītājus, kuri spēj biznesus pacelt jaunā līmenī un uzlabot patārētāju pieredzi.

Kādēļ mēs esam īstais partneris vadītāju atlasē?

  • Mēs saprotam, kas ir nepieciešams tirdzniecības uzņēmumiem, lai izceltos vienā no konkurētspējīgākajām biznesa vidēm pasaulē.
  • Mēs apzināmies kā digitālā transformācija ietekmē uzņēmējdarbību tirdzniecības nozarē un kā tā maina attiecības starp zīmoliem un patērētājiem.

Mūsu pieredze

Esam ieguvuši pieredzi ar svarīgāko amatu atlasi un novērtēšanu tirdzniecības industrijas uzņēmumiem. Mūsu portfolio ir tādi projekti kā uzņēmuma vadītājs, tirdzniecības vadītājs, finanšu vadītājs, iepirkumu vadītājs, lean vadītājs, personāla vadītājs, IT departamenta vadītājs u.c.

Esam sadabojušies ar SIA “Baltic Wood Trading”, AS “Latvenergo”, SIA “VITA Mārkets”, SIA “ELVI Latvija”, AS “Virši-A”, SIA “Lemona Latvija”, citiem lieliem un vidējiem uzņēmumiem.

89%

klientu sadarbojas ar mums vairākkārtīgi

40+

valstīs visā pasaulē nodrošinām augstāko kvalitāti