Loģistikas un transporta nozare ir mūsdienu sarežģītās un globalizētās pasaules ekonomikas pamatā.

Tiešsaistes pasūtījumi, pārvadājumi, starptautiski ražošanas procesi un to piegādes ķēdes ietekmē un ietekmēs cilvēku dzīvi, jo, pateicoties loģistikas nozarei, ir apģērbs, ko vilkt un automašīnas ar ko braukt.

Kādēļ mēs esam īstais partneris vadītāju atlasē?

  • Mēs izprotam un zinām loģistikas industrijas dinamiku, un mums ir ilgstoša pieredze nozarē gan Latvijā, gan starptautiski.
  • Caurspīdīgs process, ko nodrošinām globāli ar vietējā tirgus zināšanām.
  • Mēs ne tikai sasniedzam augstas kvalitātes rezultātu, bet arī veidojam ilgtermiņa attiecības ar mūsu klientiem, kas ir balstītas uz savstarpējo uzticēšanos.

Mūsu pieredze

ASTRAL Executive Search ir pieredze, prasmes un nepieciešamie resursi, lai veiktu loģistikas un transporta industrijas uzņēmumiem nepieciešamo vadītāju atlasi un novērtēšanu, piesaistot jaudīgākos un talantīgākos vadītājus. Mūsu konsultantiem ir nepieciešamās kompetences un pieredze, lai sasniegtu augstvērtīgus rezultātus straujajā un daudzveidīgajā nozarē, nodrošinot ilgtermiņa sadarbību visā pasaulē!

Esam veiksmīgi sadarbojušies ar tādiem uzņēmumiem, kā, piemēram, SIA “Kreiss”, AS “Pasažieru vilciens”, AS “RB Rail”, SIA “Kuehne+Nagel”, SIA “ACE Logistics”, SIA “Schenker”, SIA “Wellman Logistics”, SIA “OMNIVA” un citiem!

90+

pilsētās visā pasaulē nodrošinām augstāko kvalitāti

40+

valstīs spējam atrast labākos vadītājus

6

kontintos atrodam līderus un zvaigznes