Paceliet uzņēmumu vēl nebijušos augstumos ar vadītājiem, kuri ir savas industrijas celmlauži, vizionāri un pārmaiņu veicēji.

Valdēm un Padomēm ir izšķiroša loma organizāciju stratēģiskajā uzraudzībā, kultūrā un mērķu sasniegšanā. Vienota talantīgu, daudzveidīgu un pieredzējušu direktoru padome, iespējams, ir lielākais ieguvums, kas izpilddirektoram un vadības grupai var būt viņu rīcībā, lai izmantotu uzņēmējdarbības iespējas un efektīvi pārvaldītu riskus.

Tas jo īpaši attiecas uz straujām uzņēmējdarbības pārmaiņām, digitālizāciju, uzņēmējdarbības modeļu attīstību un sabiedrības cerībām. Padomes, ko dēvē arī par uzraudzības vai neatkarīgiem ārējiem direktoriem, ir veids kā palīdzēt visu lielumu un īpašumtiesību struktūru uzņēmumiem iegūt talantus, kuru pieredze var sniegt konstruktīvu un vērtīgu pienesumu.

ASTRAL sadarbībā ar jums palīdzēs piesaistīt un novērtēt īsto Padomes vai Valdes locekli:

  • Noteiksim prasmju trūkumu, iespējas, potenciālu un riskus jūsu uzņēmumam.
  • Izprotot valdes un vadības komandas uzdevumus, ASTRAL piesaistīs kandidātus, kuri būs vizionāri, industrijas celmlauži un pārmaiņu veicēji.
  • Izveidosim valdes un padomes kandidāta ideālo profilu.
  • Identificēsim un piesaistīsim talantīgus kandidātus no visas pasaules.

Izveidojiet ideālu Padomes vai Valdes kandidāta profilu.

Mēs identificēsim un piesaistīsim talantīgus kandidātus globāli. Ideālam padomes un valdes kandidātam jābūt ar papildu prasmēm un pieredzi, kas jūsu uzņēmumam dos papildu vērtību šādās jomās:

  • Laba korporatīvā pārvaldība un risku vadība.
  • Stratēģija, operatīvā vadība un cilvēki. – Vadības pēctecība.
  • Starpnozaru un pārrobežu sadarbība. – Ilgtspējība, tehnoloģijas un orentācija uz mērķu sasniegšanu.
  • Piekļuve vērtīgam un noderīgam kontaktu lokam.

Aizpildīsim vissvarīgākās lomas uzņēmumā ar augsti advancētiem kandidātiem, kas izcili ieguļas uzņēmuma kolektīvā un izprot industrijas specifiku.

99.7%

projektu rezultativitātes rādītājs

Augstākā līmeņa atlases process ir sarežģīts. Par laimi, mēs esam šeit, lai jums palīdzētu.