Pasaulē profesionālo biznesa pakalpojumu uzņēmumu skaits strauji aug gan attīstītajās ekonomikās, gan arī tajās, kur attīstība ir nākotne. Tehnoloģiju pieaugošā izmantošana veicina 24/7 pieeju klientu apkalpošanai un augstas kvalitātes nodorošināšanu.

Pakalpojumu nozares organizācijas saskaras ar dažādiem izaicinājumiem, klienti kļūst aizvien sarežģītāki, pieprasot plašākus, daudzveidīgākus pakalpojumus, kā arī efektīvākus risinājumus izmaksu jautājumos. Šīs pārmaiņas prasa, lai pakalpojumu nozares uzņēmumiem būtu vadības un organizatoriskā kultūra, kas spēj pielāgoties nākamajai desmitgadei.

Kādēļ mēs esam īstais partneris vadītāju atlasē?

  • Mēs izprotam tirgus dinamiku un mums ir ilgstoša pieredze ar pakalpojumu nozares uzņēmumiem visā pasaulē.
  • Mēs spējam atrast labākos talantus dažādās ģeogrāfiskajās vietās un organizāciju kultūrās.
  • Mēs veicam caurspīdīgu procesu ik vienā pasaules valstī, kurā darbojamies.

Mūsu pieredze

Mūsu klienti vēršas pie mums pēc palīdzības, lai gūtu priekšstatu par to kā saskaņot cilvēkus, stratēģiju un uzņēmuma kultūru. Mēs ar lielāko prieku palīdzam mūsu klientiem orientēties šajās pārmaiņās, tādēļ mēs sniedzam savu skatījumu par nozares aktualitātēm, palīdzam atrast talantīgākās zvaigznes un veicinām organizāciju pielāgošanos digitalizācijas laikmetam.

Esam sadarbojušies ar SIA “Tet”, SIA “ALSO Latvia”, AS “Fresh Finance”, AAS “BTA Baltic Insurance Company”, AS “mogo”, OU “PlusPlus Baltic”, SIA “Lindstrom”, SIA “Rohe Latvija”, UAB “SDG Grupe”,  citiem lieliem un vidējiem uzņēmumiem.

99.6%

projektu rezultativitātes rādītājs

90+

pilsētās visā pasaulē nodrošinām augstāko kvalitāti

6

kontintos atrodam līderus un zvaigznes