Digitālā transformācija un enerģētikas nozares pārmaiņas turpina izjaukt robežas starp B2B un B2C pasaulēm.

Kā rezultātā ražošanas nozares uzņēmumi aizvien vairāk izjūt, ka oragnizācijas attīstības un izaugsmes dzinējspēks ir pozitīva klientu pieredze un viņu nepieciešamība pēc jēgpilniem, caurspīdīgiem un ilgstpējīgiem uzņēmumiem. Šo pārmaiņu rezultātā ražošanas nozares uzņēmumiem ir vajadzīgi vadītāji, kuri var veicināt organizācijas kultūru uz inovācijām un pārmaiņām vērstu, vienlaikus pievēršot lielu uzmanību klientiem un citām ieinteresētajām pusēm.

Mūsu pieredze

Vairāk nekā 15 gadu pieredzes laikā esam palīdzējuši ražošanas nozares uzņēmumiem nepārtraukti pielāgoties nozares pārmaiņām, palīdzot atrast labākos vadītājus, kā arī novērtējot esošās vadības kompetences un prasmes.

Mūsu komanda meklē un atrod pasaules līmeņa līderus gan augstākajā vadītāju līmenī, gan operacionālajā vadības līmenī – pārdošanā, mārketingā, finansēs, piegādes ķedēs un cilvēkresursos. Mēs sadarbojamies ar ražošanas nozares uzņēmumiem un atbalstām tos, lai atrastu un attīstītu esošos un arī nākamās paaudzes talantus, kas spēj vadīt un ietekmēt tehnoloģiskās un kultūras pārmaiņas dinamiskajā mūsdienu pasaulē. Mēs atrodam nozares līderus, pamatojoties uz esošām un nākotnes prasībām.

Esam veiksmīgi sadarbojušies ar AS “APF Holdings”, AS “Latvenergo”, AS “PET Baltija”, AS “Smiltenes piens”, AS “Aldaris”, LPKS LATRAPS, AS “LatGran”, AS “Rīgas Siltums”, SIA “Latvijas pārtikas ražotājs”, citiem lieliem un vidējiem uzņēmumiem.

98.9%

projektu rezultativitātes rādītājs

Lai veiktu efektīvu digitālo transformāciju ražošanas procesā, ir nepieciešami kompetenti vadītāji un profesionāli darbinieki!