Ko jūs darīsiet, ja pēkšņi jūsu personāla vadītājs aiziet no darba vai tiek realizēts liels uzņēmuma attīstības projekts, kas prasa vairāk nekā parasti personāla vadības iesaisti?

Personāla vadītāja ilgstoša prombūtne var radīt lielus sarežģījumus organizācijas darbībā, un tas var notikt daudzu iemeslu dēļ: pašreizējais darbinieks pamet darbu, lai strādātu citur, vai arī ir nepieciešams ilgstošs atvaļinājums… Dzīve turpinās un uzņēmumam ir jānodrošina nepārtraukta personāla funkcijas vadīšana.

Vai uzņēmums ir gatavs šādām situācijām, vai ir izstrādāts pēctecības plāns un ir piemērots aizvietotājs – pastāvīgs vai pagaidu–, kurš ir gatavs veiksmīgi pārņemt personāla vadību?

Daudzos uzņēmumos tas tā nav, un negaidīta personāla vadītāja prombūtne var kļūt par nopietnu problēmu. Ja iepriekšējais personāla vadītājs ir uzteicis darbu, ir jāatrod jauns kandidāts, un jo svarīgāka amata pozīcija struktūrā, jo ilgāks būs atlases process. Atlases process var ilgt līdz pat 6 mēnešiem, bet tad, kad īstais kandidāts ir atrasts, viņam ir nepieciešams vismaz viens mēnesis, lai uzsāktu strādāt jūsu uzņēmumā.

Vai uzņēmums var atļauties 6 mēnešus iztikt bez pieredzējuša personāla vadītāja? Mēs domājam, ka nē!

Laba alternatīva šim izaicinājumam ir PAGAIDU PERSONĀLA VADĪBA.

Izmantojot šo pakalpojumu, personāla vadības funkciju nepārtrauktība tiks nodrošināta uzreiz vai īsā laika periodā, un to veiks kvalificēts, pieredzējis personāla vadītājs. Pagaidu personāla vadība ļaus uzņēmumam nodrošināt šī procesa nepārtrauktību.

Mēs piedāvājam personāla vadītāju vai speciālistu ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi sarežģītu personāla vadības funkciju pārvaldībai uz laiku.

Mūsu pieredze:

  • personāla dokumentu sagatavošana un vadība;
  • pārmaiņu vadība un onboarding process;
  • talantu vadības programmu īstenošana;
  • atbalsta sniegšana uzņēmumu apvienošanā;
  • visa uzņēmuma vai personāla funkciju pārstrukturēšana;
  • mācību centru veidošana;
  • jaunas personāla politikas, noteikumu izveide un ieviešana.
20+

gadu pieredze mūsu konsultantiem

Mēs esam gatavi uz laiku kļūt par daļu no jūsu komandas un nodrošināt organizācijai nepieciešamās personāla vadības funkcijas