Ja esat nodefinējuši konkrētu konkurējošo uzņēmumu sarakstu un meklējiet indivīdu ar noteiktu prasmju kopumu, tad headhunting jeb galvu medības ir labākā pieeja.

Pēc tikšanās ar Jums un pilnīgas izpratnes par Jūsu vajadzībām, mēs izpētīsim Jūsu konkurentus un citus līdzvērtīgu nozaru uzņēmumus, lai uzrunātu ideālo kandidātu.

Jūs regulāri būsiet informēts un jutīsieties kā procesa kontrolētājs, jo ASTRAL saviem klientiem vienmēr nodrošina pārredzamu, konfidenciālu un diskrētu pakalpojumu.

ASTRAL kandidāti ir...

  • Jaunu produktu attīstītāji – mūsu kandidāti ne tikai pārvalda finanses un vadību, bet arī attīsta produktus, kas mainīs nākotni.
  • Jaunu risinājumu veidotāji – ja uzņēmums ir apmaldījies, mūsu kandidāti ir gatavi pielikt visas pūles, lai stabilizētu tā trajektoriju orbītā vai piešķirtu pilnīgi jaunu virzību un jaudu.
  • Jaunu tirgu iekarotāji – ja uzņēmumi ir raķetes, tad mūsu kandidāti ir dzinēji, kas gatavi virzīt un attīstīt biznesu visā pasaulē.

Dodiet iespēju savam uzņēmumam traukties biznesa izplatījumā vēl straujāk ar gudriem vadītājiem, kas vienmēr gatavi tiekties uz augšu.

ASTRAL atrod biznesa zvaigznes, kas ar savu gravitāciju ietekmē visus pārējos, modernizē procesus, kā arī sekmē uzņēmuma attīstību.